bug-buddy 2.2.0 - en to sr translation catalogue (147 entries)

en: Submit bug report
sr: Пошаљи извештај о буби

en: Only send report to yourself
sr: Пошаљи извештај једино себи

en: Save report to file
sr: Сними извештај у датотеку

en: crashed application
sr: фалични програм

en: core file
sr: стање меморије (core)

en: nothing
sr: ништа

en: Create a new bug report
sr: Направи нови извештај о буби

en: Add more information to existing report
sr: Додај нове податке у постојећи извештај

en: NAME
sr: ИМЕ

en: Email address of contact
sr: Електронска адреса за везу

en: Package containing the program
sr: Пакет који садржи програм

en: PACKAGE
sr: ПАКЕТ

en: Version of the package
sr: Издање пакета

en: VERSION
sr: ИЗДАЊЕ

en: File name of crashed program
sr: Име датотеке фаличног програма

en: FILE
sr: ДАТОТЕКА

en: PID of crashed program
sr: PID фаличног програма

en: Text file to include in the report
sr: Датотека са текстом за укључивање у извештај

en: Could not find widget named %s at %s
sr: Не може пронаћи поље звано %s на %s

en: gdb has not finished getting the debugging information.
    Kill the gdb process (the stack trace will be incomplete)?
sr: gdb није завршио прикупљање података за разбубирање.
    Убити gdb процес (трагови стека ће бити непотпуни)?

en: gdb has already exited
sr: gdb је већ завршио

en: Save Backtrace
sr: Сними Трагове

en: Please wait while Bug Buddy saves the stack trace...
sr: Сачекајте док Брат Буба сними трагове стека...

en: The stack trace was not saved in %s:
    
    %s
    
    Please try again, maybe with a different file name.
sr: Трагови стека нису снимљени у %s:
    
    %s
    
    Пробајте поново, можда са другим именом датотеке.

en: Show _Applications
sr: Прикажи програме

en: Show _Products
sr: Прикажи производе

en: _Start Mailer
sr: Покрени поштара

en: _Send Report
sr: Пошаљи извештај

en: Hide Debugging Options
sr: Сакриј опције за разбубирање

en: Show Debugging Options
sr: Прикажи опције за разбубирање

en: $GNOME_CRASHED_APPNAME is deprecated.
    Please use the --appname command lineargument instead.
sr: $GNOME_CRASHED_APPNAME је превазиђено,
    Користите --appname аргумент наредбе.

en: $GNOME_CRASHED_PID is deprecated.
    Please use the --pid command lineargument instead.
sr: $GNOME_CRASHED_PID је превазиђено.
    Користите --pid аргумент наредбе.

en: Welcome to Bug Buddy, a bug reporting tool for GNOME.
    It will step you through the process of submitting a bug report.
sr: Добродошли код Брата Буба, алат за пријављивање буба за GNOME.
    Он ће вас водити кроз поступак слања извештаја о бубама.

en: 
    
    You are seeing this because another application has crashed.
sr: 
    
    Ово видите зато што је неки други програм прс'о.

en: 
    
    Please wait a few moments while Bug Buddy obtains debugging information from the applications.  This allows Bug Buddy to provide a more useful bug report.
sr: 
    
    Сачекајте мало док Брат Буба сазна податке за разбубирање од програма. Ово омогућава да Брат обезбеди кориснији извештај о буби.

en: Could not find pixmap: %s (%d)
sr: Не може пронаћи слику: %s (%d)

en: Bug Buddy could not load its user interface file (%s).
    Please make sure Bug Buddy was installed correctly.
sr: Брат Буба не може учитати датотеку за своје корисничко сучеље (%s).
    Проверите да ли је Брат Буба исправно постављен на систем.

en: Bug Buddy updated its bug information correctly.
sr: Брат буба је исправно допунио податке о бубама.

en: Bug Report Tool
sr: Пријавите бубе!

en: Report a bug in GNOME
sr: Пријавите бубе у GNOME-у

en: <span size="xx-large">Bug Buddy</span>
sr: <span size="xx-large">Брат буба</span>

en: <span weight="bold" size="larger">Bug Buddy update</span>
    
    The bug information that is stored on your system is outdated. Choosing 'Update' will update it. Choosing 'Don't update' will force the bug reporting to use old data.'
sr: <span weight="bold" size="larger">Брат буба допуне</span>
    
    Подаци о бубама које су смештене на вашем систему су престари. Бирањем „Допуни“ ћете их допунити. Бирањем „Не допуњуј“ ћете користити старе податке за пријаву буба.

en: Advanced
sr: Напредно

en: Binary file:
sr: Бинарна датотека:

en: Bug Buddy
sr: Брат буба

en: Bug Buddy can send debugging information with your bug report.
    The correct options should have been selected for you automatically.
sr: Брат буба може послати податке за разбубирање уз ваш извештај о буби.
    Исправне опције би морале већ бити изабране за вас.

en: Bug Buddy uses email to submit the bug reports.
    Please choose how you would like Bug Buddy to send email.
sr: Брат буба користи е-пошту за слање извештаја о бубама.
    Изаберите како бисте желели да Брат пошање е-пошту.

en: Cc
sr: Умножак

en: Core file
sr: Меморија

en: Debug
sr: Разбубирање

en: Description
sr: Опис

en: Downloading files
sr: Преузимање датотека

en: Email
sr: Е-пошта

en: Include a text file
sr: Укључите датотеку са текстом

en: Just save to a file so I can submit a bug report manually
sr: Само снимање у датотеку како бисте могли ручно послати извештај о буби

en: Name
sr: Име

en: Path of sendmail
sr: Путања sendmail-а

en: Please choose a component, version, and severity level.
sr: Изаберите део, издање, и ниво катастрофе

en: Please make any final corrections to the bug report.
sr: Учините коначне исправке извештаја о бубама

en: Please make your bug report in English, if possible.
sr: Напишите ваш извештај о бубама на енглеском, ако је могуће.

en: Please select the product or application for the bug you wish to report.
sr: Изаберите производ или програм за бубу коју пријављујете.

en: Please take a minute to see if your bug is one of the most frequently reported bugs.
    If the bug is already reported, please do not report it again.
sr: Одвојите мало времена да проверите да није ваша буба једна од најчешће пријављиваних.
    Уколико је буба већ пријављена, не пријављујте је поново.

en: Please wait while Bug Buddy updates its list
    of products for the bug tracking systems.
sr: Сачекајте док Брат буба допуни свој списак
    производа за систем праћења буба.

en: Process ID:
sr: ID процеса:

en: Save in
sr: Сними у

en: Save the report to...
sr: Сними извештај као...

en: Saving:
sr: Снимање:

en: Sendmail Settings
sr: Поставке sendmail-а

en: Severity
sr: Ниво катастрофе

en: Show _Debugging Details
sr: Прикажи детаље за разбубирање

en: Show most frequent bugs in:
sr: Прикажи најчешће бубе у:

en: Simple
sr: Једноставно

en: Start
sr: Покрени

en: Stop
sr: Заустави

en: Submit another bug
sr: Пријави још једну бубу

en: The product or application is not listed above.
sr: Производ или програм нису у списку изнад.

en: To
sr: За

en: Use sendmail directly
sr: Користи непосредно sendmail

en: Version
sr: Издање

en: _Don't update
sr: Не допуњуј

en: _Update
sr: Допуни

en: component
sr: део

en: desc
sr: опис

en: email info
sr: подаци за е-пошту

en: finished
sr: завршено

en: mail config
sr: поставке поште

en: mostfreq
sr: најчешће

en: product
sr: производ

en: %d of %d
sr: %d од %d

en: Product
sr: Производ

en: Component
sr: Део

en: Bug Buddy could not open '%s'.
    Please make sure Bug Buddy was installed correctly.
    
    Bug Buddy will now quit.
sr: Брат буба не може отворити „%s“.
    Проверите да ли је Брат исправно постављен на систем.
    
    Брат буба ће сада завршити.

en: Bug Buddy could not find any information on where to submit bugs.
    
    Please make sure Bug Buddy was installed correctly.
    
    Bug Buddy will now quit.
sr: Брат буба не може пронаћи податке о томе где пријављивати бубе.
    
    Проверите да ли је Брат исправно постављен на систем.
    
    Брат буба ће сада завршити.

en: Couldn't load icon for %s: %s
sr: Не може учитати сличицу за %s: %s

en: URI
sr: Адреса

en: URI to show when clicked.
sr: Адреса за приказивање по клику.

en: Visited
sr: Посећено

en: If the URI has been visited before.
sr: Уколико је адреса била посећена раније.

en: Obtaining stack trace... (%d)
sr: Добавља трагове стека... (%d)

en: Unable to process core file with gdb:
    '%s'
sr: Не може обрадити датотеку са меморијом помоћу gdb-а:
    „%s“

en: GDB was unable to determine which binary created
    '%s'
sr: GDB не може да одреди који програм је направио
    „%s“

en: Error on read... aborting
sr: Грешка при читању... одустаје

en: GDB could not be found on your system.
    Debugging information will not be obtained.
sr: GDB није нађен на вашем систему.
    Подаци за разбубирање неће бити добављени.

en: Could not find the gdb-cmd file.
    Please try reinstalling Bug Buddy.
sr: Не може пронаћи датотеку gdb-cmd.
    Покушајте са поновном поставком Брата Буба на систем.

en: There was an error running gdb:
    
    %s
sr: Дошло је до грешке при покретању gdb-а:
    
    %s

en: Could not read symbolic link information for %s
sr: Не може прочитати податке о симболичкој вези за %s

en: The file has too many symbolic links.
sr: Датотека има превише симболичких веза.

en: Main loop isn't running!
sr: Главни циклус није покренут!

en: Error setting up sigchld handler: %s
sr: Грешка при поставци праћења SIGCHLD: %s

en: Invalid filename.
sr: Неисправно име датотеке.

en: There already exists a file name '%s'.
    
    Do you wish to overwrite this file?
sr: Већ постоји датотека са именом „%s“.
    
    Желите ли да препишете ову датотеку?

en: _Overwrite
sr: Препиши

en: Could not create a backup file.
sr: Не може направити бекап датотеку.

en: Welcome to Bug Buddy
sr: Добродошли код Брата буба

en: Select a Product or Application
sr: Изаберите производ или програм

en: Select a Component
sr: Изаберите део

en: Frequently Reported Bugs
sr: Често пријављиване бубе

en: Bug Description
sr: Опис бубе

en: Mail Configuration
sr: Подешавања поште

en: Confirmation
sr: Потврда

en: Finished!
sr: Завршено!

en: The graphical bug reporting tool for GNOME.
sr: Графички алат за пријаву буба за GNOME.

en: The lame Bug Buddy web page
sr: Јадна веб страница Брата буба.

en: Please enter your name.
sr: Унесите ваше име.

en: Please enter a valid email address.
sr: Унесите исправну адресу е-поште.

en: '%s' doesn't seem to exist.
    
    Please check the path to sendmail again.
sr: Чини се да „%s“ не постоји.
    
    Поново проверите путању до sendmail-а.

en: Please enter a valid email command.
sr: Унесите исправну наредбу за е-пошту.

en: The specified file does not exist.
sr: Наведена датотека не постоји.

en: File is of type: %s
sr: Датотека је врсте: %s

en: '%s' is a %s file.
    
    Bug Buddy can only submit plaintext (text/*) files.
sr: „%s“ је датотека „%s“ врсте.
    
    Брат буба може послати само датотеке које су чист текст (text/*).

en: You must include a comprehensible subject line in your bug report.
sr: Морате разумљиво насловити вашу пријаву бубе.

en: You must include a comprehensible description in your bug report.
sr: Морате разумљиво описати бубу коју пријављујете.

en: Submit this bug report now?
sr: Послати ову пријаву бубе сада?

en: _Submit
sr: Пошаљи

en: Please wait while Bug Buddy saves your bug report...
sr: Сачекајте док Брат буба сними вашу пријаву буба...

en: The bug report was not saved in %s:
    
    %s
    
    Please try again, maybe with a different file name.
sr: Пријава буба није снимљена у %s:
    
    %s
    
    Покушајте поново, можда са другим именом датотеке.

en: Your bug report was saved in %s
sr: Ваша пријава бубе је снимљена у %s

en: Please wait while Bug Buddy submits your bug report...
sr: Сачекајте док Брат буба пошаље вашу пријаву буба...

en: There was an error submitting the bug report:
    
    %s
sr: Дошло је до грешке при слању пријаве буба:
    
    %s

en: Your bug report has been submitted to:
    
            <%s>
    
    Thanks!
sr: Ваша пријава буба је послата на:
    
            <%s>
    
    Хвала!

en: Since Bug Buddy doesn't know about the product you wish to submit a bug report in, you will have to manually address the bug report.
sr: Како Брат буба не зна за производ за који шаљете пријаву бубе, мораћете ручно адресирати ову пријаву.

en: Please choose a product for your bug report.
sr: Изаберите производ за пријаву бубе.

en: Please choose an application for your bug report.
sr: Изаберите програм за пријаву бубе.

en: This application has not included information about how to submit bugs.
    
    If you know an email address where bug reports should be sent, you will be able to specify that later.
    
    You may be able to find one in an "About" box in the application, or in the application's documentation.
sr: Овај програм не садржи податке за слање буба.
    
    Уколико знате адресу на коју треба слати пријаве е-поштом, то ћете моћи унети касније.
    
    Адресу можда можете сазнати у подацима о програму, или упутствима за програм.

en: You must specify a component for your bug report.
sr: Морате навести део за вашу пријаву бубе.

en: You must specify a version for your bug report.
sr: Морате навести издање за вашу пријаву бубе.

en: Are you sure you want to cancel
    this bug report?
sr: Да ли сте сигурни да желите да 
    откажете ову пријаву бубе?
