Seahorse 0.6 - en to sr translation catalogue (200 entries)

en: GPG Keys Manager
sr: GPG Управљач кључева

en: Manage your GPG keys
sr: Урављај својим GPG кључевима

en: Default Key ID
sr: Подразумевани ID кључа

en: If enabled, relevant output (file or text) will be encoded in ascii armor. Output that is not in ascii armor is not viewable with a regular text viewer. Key servers only accept ascii armored keys.
sr: Ако је омогућено, одређени излаз (датотека или текст) ће бити пребачен у ascii оклоп. Излаз који није у ascii оклопу се не може видети у прегеледачу текста. Сервери за кључеве прихватају само ascii оклопљене кључеве.

en: The key ID of the default key to use for operations such as signing.
sr: ID кључ подразумеваног кључа за коришћење у потписивању.

en: Use Ascii Armor
sr: Користи Ascii оклоп

en: You are about to permanently remove
    %s
    from your key ring.  Are you sure you want to continue?
sr: Управо ћеш трајно уклонити
    %s
    из свог круга кључева. Желиш ли наставити?

en: Cannot export to 
    %s
sr: Не могу извести у 
    %s

en: Export Key: %s
sr: Извези кључ: %s

en: Cancel Export
sr: Откажи извоз

en: Choose a file to export to
sr: Одабери датотеку у коју ћеш извести

en: Export Help
sr: Помоћ за извоз

en: Export Key
sr: Извези кључ

en: Export Key to Text
sr: Извези кључ у текст

en: Export Key to specified data
sr: Извези кључ у назначени податак

en: Export a Key to a File
sr: Извези кључ у датотеку

en: Export key to a key server
sr: Извези кључ на сервер са кључевима

en: Export to _File:
sr: Извоз у _датетеку:

en: Export to _Server:
sr: Извоз на _сервер:

en: Export to _Text:
sr: Извоз у _текст:

en: Exported text
sr: Извежени текст

en: Key server web address
sr: Веб адреса сервера са кључевима

en: Name of file to export to
sr: Име датотеке у коју ће се извести

en: You must fill in a valid name
sr: Морате уписати исправно име

en: You must fill in a valid email address
sr: Морате уписати исправну адресу е-поште

en: You must fill in a valid comment
sr: Морате уписати исправан коментар

en: You must fill in a valid passphrase
sr: Морате уписати исправну лозинку

en: You must confirm your passphrase
sr: Морате потврдити вашу лозинку

en: Passphrase & confirmation must match
sr: Лозинка и потврда морају да се поклапају

en: Con_firm Passphrase:
sr: По_тврдите лозинку:

en: Confirm the entered passphrase
sr: Потврдите унету лозинку

en: DSA & ElGamal
sr: DSA и ElGamal

en: DSA (sign only)
sr: DSA (само потпис)

en: Enter a comment to describe the key
sr: Унесите коментар за опис кључа

en: Enter a valid email address
sr: Унесите исправну адресу е-поште

en: Enter your full name
sr: Унесите ваше име и презиме

en: Expiration Date:
sr: Датум истека:

en: Full _Name:
sr: Име и _презиме:

en: Generate a Key
sr: Направи кључ

en: If key never expires
sr: Ако кључ никад не истиче

en: Key Co_mment:
sr: Ко_ментар кључа:

en: Key _Length:
sr: _Дужина кључа:

en: Key _Type:
sr: _Тип кључа:

en: Key type / algorithm
sr: Тип кључа / алгоритам

en: Length of Key
sr: Дужина кључа

en: Never Expires
sr: Никад не истиче

en: Passphrase to secure key
sr: Лозинка за заштиту кључа

en: RSA (sign only)
sr: RSA (само потпис)

en: _Email Address:
sr: Адреса _е-поште:

en: _Passphrase:
sr: _Лозинка:

en: Cancel Import
sr: Откажи увоз

en: Enter a unique key id
sr: Унесите јединствени ID кључа

en: Import Key(s)
sr: Увезите кључ(еве)

en: Import Key(s) from File
sr: Увезите кључ(еве) из датотеке

en: Import Key(s) from Text
sr: Увезите кључеве из текста

en: Import a key from a key server
sr: Увезите кључеве од сервера са кључева

en: Import from _File:
sr: Увоз из _датотеке:

en: Import from _Server:
sr: Увоз са _сервера:

en: Import from _Text:
sr: Увоз из _текста:

en: Import key(s) from specified source
sr: Увезите кључеве из назначеног извора

en: Key Import Help
sr: Помоћ за увоз кључа

en: Select File to Import
sr: Одаберите датотеку за увоз

en: Select or enter a key server's web address
sr: Одаберите или унесите веб адресу сервера са кључевима

en: _Key ID:
sr: ID _кључа:

en: Enter Passphrase
sr: Унесите лозинку

en: Close Preferences
sr: Затвори подешавања

en: Default Signing Key
sr: Подразумевани кључ за потпис

en: Preferences Help
sr: Помоћ за подешавања

en: Seahorse Preferences
sr: Seahorse подешавања

en: _Ascii Armor
sr: _Ascii оклоп

en: _Default Key:
sr: _Подразумевани кључ:

en: _Text Mode
sr: _Текст режим

en: Add key to recipient list
sr: Додај кључ у листу корисника

en: Choose Keys
sr: Одабери кључеве

en: Keys
sr: Кључеви

en: Recipients
sr: Корисници

en: Remove key from recipient list
sr: Уклони кључ из листе корисника

en: _Add
sr: _Додај

en: _Remove
sr: _Уклони

en: Good, signing key expired
sr: Добар, кључ за потпис је истекао

en: Multiple Signatures
sr: Вишестуки потписи

en: Good
sr: Добар

en: Signing key not in key ring
sr: Кључ за потпис није у кругу кључева

en: Bad Signature
sr: Лош потпис

en: Not a signature
sr: Није потпис

en: Verification Error
sr: Грешка у провери

en: Created:
sr: Направљено:

en: Key ID:
sr: ID кључа:

en: Signature
sr: Потпис

en: Signer:
sr: Потписник:

en: Status:
sr: Стање:

en: %s Successful
sr: %s успешно

en: %s Failed
sr: %s није успешно

en: Validity
sr: Исправност

en: Unknown suffix or bad file name.
    File must exist and end with '.asc' or '.gpg'.
sr: Непознак суфикс или лоше име датотеке.
    Датотека мора да постоји и завршава се са '.asc' или '.gpg'.

en: Decrypt
sr: Дешифруј

en: Decrypt a file
sr: Дешифруј датотеку

en: Decrypt and Verify
sr: Дешифруј и провери

en: Decrypt and verify a file
sr: Дешифруј и провери датотеку

en: E_xport
sr: И_звоз

en: Encrypt
sr: Шифруј

en: Encrypt a file
sr: Шифруј датотеку

en: Export keys to a file
sr: Извези кључеве у датотеку

en: File to process
sr: Датотека за обраду

en: Import
sr: Увоз

en: Import keys from a file
sr: Увези кључеве из датотеке

en: Make a detached signature
sr: Направи одвојени потпис

en: Seahorse File Manager
sr: Seahorse Управљач датотекама

en: Select File
sr: Одабери датотеку

en: Show file manager help
sr: Прикажи помоћ за управљача датотека

en: Sign
sr: Потпис

en: Verify
sr: Провера

en: Verify a detached signature
sr: Провери одвојени потпис

en: View statusbar
sr: Види линију са стањем

en: View toolbar
sr: Види алатке

en: _Decrypt
sr: _Дешифруј

en: _Encrypt
sr: _Шифруј

en: _File Manager Help
sr: _Помоћ за управљача датотека

en: _Import
sr: _Увези

en: _Sign
sr: _Потпиши

en: _Statusbar
sr: _Линија са стањем

en: _Toolbar
sr: _Алатке

en: _Verify
sr: П_ровери

en: Trust
sr: Поверење

en: Type
sr: Тип

en: Length
sr: Дужина

en: Create a new key
sr: Направи нови кључ

en: Delete Key
sr: Обриши кључ

en: Delete selected key
sr: Обриши одабрани кључ

en: Seahorse Key Manager
sr: GPG Управник кључа

en: Show Key Properties
sr: Прикажи особине кључа

en: Show Seahorse help
sr: Прикажи помоћ за Seahorse

en: Show the file manager
sr: Прикажи управљача датотека

en: Show the text editor
sr: Прикажи уређивач текста

en: Statusbar
sr: Линија са стањем

en: Toolbar
sr: Алатке

en: _Contents
sr: _Садржај

en: _Delete
sr: _Обриши

en: _File Manager
sr: _Управљач датотекама

en: _New
sr: _Ново

en: _Text Editor
sr: Уређивач _текста

en: Algorithm:
sr: Алгоритам:

en: Length:
sr: Дужина:

en: Expires:
sr: Истиче:

en: _Never Expires
sr: _Никад не истиче

en: Primary
sr: Први

en: User ID %d
sr: Кориснички ID %d

en: Sub Key %d
sr: Подкључ  %d

en: Change _Passphrase
sr: Промени лозинку

en: Change key's passphrase
sr: Промени лозинку кључа

en: Delete key
sr: Обриши кључ

en: Enable/Disable Key
sr: Омогући/онемогући кључ

en: Export key
sr: Извези кључ

en: Fingerprint:
sr: Отисак прста:

en: Key Properties
sr: Особине кључа

en: Key Properties Help
sr: Помоћ за особине кључа

en: Owner Trust
sr: Поверење власнику

en: Owner _Trust:
sr: Поверење _власнику:

en: Save File
sr: Сачувај датотеку

en: Show key properties help
sr: Прикажи помоћ за особине кључа

en: _Disabled
sr: _Онемогући

en: Name
sr: Име

en: Key ID
sr: ID кључа

en: Imported %d Keys:
sr: Увежени %d кључеви:

en: Bad File, Import
sr: Лоша датотека, увези

en: Export File
sr: Извези датотеку

en: Detached Signature
sr: Одвојени потпис

en: Encrypt File
sr: Шифруј датотеку

en: Decrypt File
sr: Дешифруј датотеку

en: Verify Signature File
sr: Провери датотеку потписа

en: Decrypt & Verify File
sr: Дешифруј и провери датотеку

en: Generate Key
sr: Направи кључ

en: Change Trust
sr: Промени поверење

en: Change Expiration
sr: Промени рок важности

en: Disable Key
sr: Онемогући кључ

en: Enable Key
sr: Омогући кључ

en: Passphrase Change
sr: Промена лозинке

en: Export Text
sr: Извези текст

en: Clear Sign
sr: Очисти потпис

en: Verify Signature
sr: Провери потпис

en: Decrypt & Verify
sr: Дешифруј и провери

en: C_lear Text Sign
sr: _Очисти текстуални потпис

en: Clear Text Sign
sr: Очисти текстуални потпис

en: Decrypt and verify a signatur
sr: Дешифруј и провери потпис

en: Decrypt text
sr: Дешифруј текст

en: Encrypt text
sr: Шифруј текст

en: Export keys
sr: Извези кључеве

en: Import keys from text
sr: Увези кључеве из текста

en: Make a clear text signature
sr: Направи чист текстуални потпис

en: Make a signature
sr: Направи потпис

en: Seahorse Text Editor
sr: Seahorse Уређивач текста

en: Show text editor help
sr: Прикажи помоћ за уређивач тескта

en: Verify a signature
sr: Провери потпис

en: _Text Editor Help
sr: Помоћ за _уређивач текста

en: %Y-%m-%d
sr: %d.%m.%Y

en: Unknown
sr: Непознато

en: Never
sr: Никад

en: Marginal
sr: Површно

en: Full
sr: Потпуно

en: Ultimate
sr: Највеће
