gal - en to sr translation catalogue (225 entries)

en: Handle Size
sr: Величина ручке

en: Quantum
sr: квант

en: %l:%M %p
sr: %k:%M

en: Today %l:%M %p
sr: Данас %k:%M

en: Yesterday %l:%M %p
sr: Јуче %k:%M

en: %a %l:%M %p
sr: %a %k:%M

en: %b %d %l:%M %p
sr: %d. %b, %k:%M

en: %b %d %Y
sr: %d. %b %Y

en: Selected Column
sr: Изабрана колона

en: Focused Column
sr: Фокусирана колона

en: Unselected Column
sr: Неизабрана колона

en: Strikeout Column
sr: Прецртана колона

en: Underline Column
sr: Подвучена колона

en: Bold Column
sr: Масна колона

en: Color Column
sr: Колона у боји

en: Editable
sr: Измењљиво

en: BG Color Column
sr: Колона позадинских боја

en: Header
sr: Zаглавље

en: Model
sr: Модел

en: Message
sr: Порука

en: Width
sr: Ширина

en: Height
sr: Висина

en: <- _Remove
sr: <– _Склони

en: A_vailable Fields:
sr: И_заберите поља

en: Ascending
sr: Растући поредак

en: Clear All
sr: Очисти све

en: Descending
sr: Опадајући поредак

en: Description
sr: Опис

en: Group
sr: Група

en: Group Items By
sr: Групирај елементе по

en: Move _Down
sr: Помери до_ле

en: Move _Up
sr: Помери _горе

en: Sh_ow these fields in order:
sr: Прика_жи ова поља по реду

en: Show Fields
sr: Прикажи поља

en: Show field in View
sr: Прикажи поља у прегледу

en: Sort
sr: Уреди

en: Sort Items By
sr: Уреди елементе по

en: Then By
sr: Онда по

en: _Add ->
sr: Д_одај ->

en: _Fields Shown...
sr: _Приказана поља...

en: _Sort...
sr: _Уреди...

en: dialog1
sr: прозорче 1

en: State
sr: Статус

en: (Ascending)
sr: (Растући)

en: (Descending)
sr: (Опадајући)

en: Not sorted
sr: Није уређено

en: No grouping
sr: Без групирања

en: _Group By...
sr: По група_ма...

en: Field Chooser
sr: Изаберите поље

en: To add a column to your table, drag it into
    the location in which you want it to appear.
sr: Да би сте додали колону у вашу табелу, превуците је на
    место на које желите да се појави

en: DnD code
sr: DnD код

en: Full Header
sr: Пуно заглавље

en: Add a column...
sr: Додајте колону...

en: %s : %s (%d item)
sr: %s : %s (%d ставка)

en: %s : %s (%d items)
sr: %s : %s (%d ставки)

en: %s (%d item)
sr: %s (%d ставка)

en: %s (%d items)
sr: %s (%d ставки)

en: Alternating Row Colors
sr: Редови наизмених боја

en: Horizontal Draw Grid
sr: Водоравне линије за цртање

en: Vertical Draw Grid
sr: Усправне линије за цртање

en: Draw focus
sr: Средиште цртања

en: Cursor mode
sr: Начин рада миша

en: Selection model
sr: Модел за бирање

en: Length Threshold
sr: Максимална дужина

en: Uniform row height
sr: Уједначена висина редова

en: Frozen
sr: Zамрзнут

en: Minimum width
sr: Минимална ширина

en: Minimum Width
sr: Минимална ширина

en: Customize Current View
sr: Подесите тренутни изглед

en: Sort Ascending
sr: Растуће уређење

en: Sort Descending
sr: Опадајуће уређење

en: Unsort
sr: Поништи уређење

en: Group By This Field
sr: Групиши по овоме пољу

en: Group By Box
sr: Групиши по оквиру

en: Remove This Column
sr: Одстрани ову колону

en: Add a Column...
sr: Додај колону

en: Alignment
sr: Поравнање

en: Best Fit
sr: Најбоље уклапање

en: Format Columns...
sr: Подеси колоне...

en: Customize Current View...
sr: Подесите тренутни изглед

en: Fontset
sr: Фонтови

en: Sort Info
sr: Детаљи поредавања

en: Table
sr: Табела

en: Tree
sr: Стабло

en: Always Search
sr: Увек тражи

en: Use click to add
sr: Користите клик да додате

en: Cursor Row
sr: Курсорова врста

en: Cursor Column
sr: Курсорова колона

en: Collection
sr: Збирка

en: Define Views for %s
sr: Одреди изглед за %s

en: Define Views
sr: Ордреди изглед

en: Define Views for "%s"
sr: Одреди изглед за "%s"

en: _Edit...
sr: _Измени

en: Custom View
sr: Лично подешен изглед

en: Save Custom View
sr: Сачувајте подешени изглед

en: Define Views...
sr: Одреди прегледе...

en: Instance
sr: Примерак

en: Create New View Named
sr: Направите нови изглед под именом

en: Replace Existing View
sr: Замените постојећи изглед

en: The current view will replace the given view.  Any folders
    set to this view wil be replaced with the current view.
sr: Тренутни изглед ће заменити дати изглед. Све категорије
    постављене за овај изглед ће бити замењене са тренутним изгледом

en: This will create a new View.
sr: Ово ће направити нови изглед

en: Name of new view:
sr: Име новог изгледа

en: Type of view:
sr: Врста изгледа

en: Name
sr: Име

en: Factory
sr: Произвођач

en: Group %i
sr: Група %i

note: This is the default custom color
en: custom
sr: одабран

note: "Custom" color - we'll pop up a GnomeColorPicker
en: Custom Color:
sr: Одабрана боја

en: Choose Custom Color
sr: Одаберите вашу боју

en: black
sr: црна

en: light brown
sr: светло смеђа

en: brown gold
sr: златно смеђа

en: dark green #2
sr: тамно зелена бр2

en: navy
sr: ултрамарин

en: dark blue
sr: тамно плава

en: purple #2
sr: пурпурна бр2

en: very dark gray
sr: врло тамна сива

en: dark red
sr: тамно црвена

en: red-orange
sr: црвено наранџаста

en: gold
sr: златна

en: dark green
sr: тамно зелена

en: dull blue
sr: бледо плава

en: blue
sr: плава

en: dull purple
sr: бледо пурпурна

en: dark grey
sr: тамно сива

en: red
sr: црвена

en: orange
sr: наранџаста

en: lime
sr: жуто зелена

en: dull green
sr: бледо зелена

en: dull blue #2
sr: бледо плава бр2

en: sky blue #2
sr: небеско плава бр2

en: purple
sr: пурпурна

en: gray
sr: сива

en: magenta
sr: магента

en: bright orange
sr: отворено наранџаста

en: yellow
sr: жута

en: green
sr: зелена

en: cyan
sr: цијан

en: bright blue
sr: отворено плава

en: red purple
sr: црвено пурпурна

en: light grey
sr: светло сива

en: pink
sr: ружичаста

en: light orange
sr: светло наранџаста

en: light yellow
sr: светло жута

en: light green
sr: светло зелена

en: light cyan
sr: светла цијан

en: light blue
sr: светло плава

en: light purple
sr: светло пурпурна

en: white
sr: бела

en: purplish blue
sr: пурпурно плава

en: dark purple
sr: тамно пурпурна

en: sky blue
sr: небеско плава

en: Categories
sr: Категорије

en: Add to global category list
sr: Додај у списак глобалних категорија

en: Add all to global category list
sr: Додај све у списак глобалних категорија

en: Remove from global category list
sr: Уклони са списка глобалних категорија

en: Remove all from global category list
sr: Уклони све са списка глобалних категорија

en: Edit Categories
sr: Измени категорије

en: Edit Master Category List...
sr: Измени списак главних категорија...

en: Item(s) belong to these _categories:
sr: Ставка/е припадају овим к_атегоријама

en: _Available Categories:
sr: Доступн_е категорије

en: categories
sr: категорије

en: Birthday
sr: Рођендан

en: Business
sr: Посао

en: Competition
sr: Супарници

en: Favorites
sr: Најдраже ствари

en: Gifts
sr: Поклони

en: Goals/Objectives
sr: Циљеви/Планови

en: Holiday
sr: Одмор

en: Holiday Cards
sr: Разгледнице

en: Hot Contacts
sr: Важне адресе и подаци

en: Ideas
sr: Идеје

en: International
sr: Међународни

en: Key Customer
sr: Важни купци

en: Miscellaneous
sr: Разно

en: Personal
sr: Лично

en: Phone Calls
sr: Телефонски позиви

en: Status
sr: Стање

en: Strategies
sr: Стратегије

en: Suppliers
sr: Снабдевачи

en: Time & Expenses
sr: Време и трошкови

en: VIP
sr: Веома Важни Људи

en: Waiting
sr: На чекању

en: * Click here to add a category *
sr: * Кликни овде да додаш категорију

en: Category
sr: Категорија

en: Add Category
sr: Додај категорију

en: Edit Category
sr: Измени категорију

en: Edit Global Category List
sr: Измени списак глобалних категорија

en: _Edit category:
sr: _Измени категорију:

en: _New category:
sr: _Нова категорија:

en: All Categories
sr: Све категорије

en: Sorter
sr: Поредавање

en: Selection Mode
sr: Начин избора

en: Cursor Mode
sr: Начин рада курсора

en: Select All
sr: Изабери све

en: Input Methods
sr: Методе уноса

en: Event Processor
sr: Обрађивач догађаја

en: Text
sr: Текст

en: Bold
sr: Масно

en: Strikeout
sr: Прецртано

en: Anchor
sr: Веза

en: Justification
sr: Поравнавање

en: Clip Width
sr: Исеци ширину

en: Clip Height
sr: Исеци висину

en: Clip
sr: Исеци

en: Fill clip rectangle
sr: Испуни правоугаоник исечка

en: X Offset
sr: X померај

en: Y Offset
sr: Y померај

en: Fill color
sr: Боја испуњавања

en: GDK fill color
sr: ГДК боја испуњавања

en: Fill stipple
sr: Истачкај

en: Text width
sr: Ширина текста

en: Text height
sr: Висина текста

en: Use ellipsis
sr: Користи три тачке

en: Ellipsis
sr: Три тачке

en: Line wrap
sr: Прелом реда

en: Break characters
sr: Знаци прелома

en: Max lines
sr: Највише редова

en: Draw borders
sr: Исцртај ивице

en: Allow newlines
sr: Дозволи нови ред

en: Draw background
sr: Исцртај позадину

en: Draw button
sr: Исцртај дугме

en: Cursor position
sr: Позиција курзора

en: IM Context
sr: Контекст начина уноса

en: Handle Popup
sr: Баратај искачућим прозором
