initial - en to sr translation catalogue (51 entries)

en: Could not save the configuration to disk. Check the permissions of '{0}/.initial'.
sr: Не могу да сачувам подешавања на диск. Проверите овлашћења за „{0}/.initial“.

en: Could not execute the command '{0}'. Make sure that the application is in your path.
sr: Не могу да извршим наредбу „{0}“. Проверите да ли је програм у вашој путањи.

en: H_ide
sr: Са_криј

en: _Show
sr: Пр_икажи

en: _Quit
sr: _Изађи

en: Open
sr: Отвори

en: A User Interface for the
     Input Abstraction Layer
sr: Корисничко сучеље за слој апстракције улаза (IAL)

en: Really quit?
sr: Заиста изаћи?

en: Do Not Ask Again
sr: Не питај више

en: Really delete the action "{0}" for the event "{1}"?
sr: Заиста обрисати акцију „{0}“ за догађај „{1}“?

en: Execute command "{0}"
sr: Изврши наредбу „{0}“

en:  with argument(s) "{0}"
sr:  са аргументима „{0}“

en:  no additional arguments
sr:  без додатних аргумената

en: Type:
sr: Врста:

en: Sender:
sr: Пошиљалац:

en: Source:
sr: Извор:

en: Raw Value:
sr: Сирова вредност:

en: Event Name
sr: Назив догађаја

en: Action
sr: Акција

en: Could not connect to the D-BUS system bus. Make sure that the D-BUS daemon is running.
sr: Не могу да се повежем са системском D-BUS магистралом. Проверите да ли је D-BUS услуга покренута.

en: Could not acquire the input abstraction layer interface. Make sure that the input abstraction layer daemon is running.
sr: Не могу да добијем сучеље за слој апстракције улаза. Проверите да ли је услуга слоја апстракције улаза покренута.

en: Initial
sr: Почетни

en: _File
sr: _Датотека

en: _Add Event
sr: _Додај догађај

en: _Delete Event
sr: У_клони догађај

en: _Edit
sr: _Уређивање

en: Preferen_ces...
sr: Пос_тавке...

en: _Help
sr: _Помоћ

en: _About
sr: _О програму

en: Add Event
sr: Додај догађај

en: _Capture Event
sr: _Хватај догађај

en: _Save Action
sr: _Сачувај акцију

en: Not available
sr: Није доступно

en: not available
sr: није доступно

en: Device:
sr: Уређај:

en: Module:
sr: Модул:

en: Numeric Value:
sr: Бројна вредност:

en: Name:
sr: Назив:

en: Captured Event
sr: Ухваћени догађај

en: _Launch an Application
sr: Покрени _програм

en: _Map Event to an X Key Symbol
sr: _Вежи догађај за X симбол тастера

en: (dummy)
sr: (привремено)

en: Assign Action
sr: Додели акцију

en: Application:
sr: Програм:

en: _Browse
sr: _Разгледај

en: Arguments:
sr: Аргументи:

en: Launch an Application
sr: Покрени програм

en: X Key Symbol:
sr: X симбол тастера:

en: Map Event to an X Key Symbol
sr: Повежи догађај са X симболом тастера

en: Choose Application
sr: Изабери програм

en: Press a button.
sr: Притисни дугме.
