YaST2 (autoinst) - en to sr translation catalogue (270 entries)

en: Error while reading configuration data.
sr: Грешка приликом читања конфигурационих података.

note: help 1/2
en: <p>Using this dialog, copy the contents of the file and specify the final
    path on the installed system. YaST2 will copy this file to the specified location.</p>
sr: <п>Коришћењем овог дијалога, копирајте садржај датотеке и одредите
    коначну путању на инсталираном систему. YaST2 ће прекопирати овај фајл на одређену локацију.</п>

en: Configuration File Editor
sr: Конфигурисање монитора

en: &File Path
sr: &Путања датотеке

en: &Owner
sr: &Власник

en: &Permissions
sr: &Права приступа

en: File So&urce
sr: &Локација датотеке

en: &Load new contents
sr: &Учитајте нов садржај

en: Select a file to load.
sr: Изаберите датотеку за учитавање.

en: Available Files
sr: Расположиве датотеке

en: File Path
sr: Путања датотеке

en: Owner
sr: Власник

en: Permissions
sr: Дозволе

en: Add Complete Configuration Files
sr: Додајте комплетне конфигурационе датотеке

en: <p>For many applications and services, you might have prepared
    a configuration file that should be copied in a complete form to a location in the
    installed system. For example, this is the case if you are installing a web server
    and have an httpd.conf configuration file prepared.</p>
sr: <п>За многе апликације и сервисе, могли би да припремите
    конфигурациону датотеку која треба да буде копирана у комплетној форми на локацију
    на инсталираном систему. На пример, ово је случај када инсталирате web сервер
    и имате хттпд.цонф конфигурациону датотеку припремљену.</п>

en: Select a file from the table first.
sr: Прво изаберите датотеку из табеле.

note: Help text for last dialog of base installation
en: <p>
    Please wait while the system is being configured.
    </p>
sr: <п>
    Молимо причекајте док вашој Windows партицији мењамо величину.
    </п>

note: Progress bar that displays overall progress in this dialog
en: Progress
sr: Напредак

note: Dialog title for autoyast dialog
en: Configuring System according to auto-install settings
sr: Конфигурација система у складу са ауто-инсталл подешавањима

en: Configuring %1
sr: Конфигурисање %1

en: Not Configuring %1
sr: Не конфигурисати %1

en: Executing Post-Scripts
sr: Извршавање Пост-скрипти

en: Finishing Configuration
sr: Завршавање Конфигурације

en: <p>
    Please wait while the image is retrieved.</p>
sr: <п>
    Молимо причекајте док вашој Windows партицији мењамо величину.
    </п>

en: Retrieve Image File
sr: Вратити датотеку са сликом

en: Install image file
sr: Инсталиација слике диска

en: Retrieving image file...
sr: Враћање датотеке са сликом...

en: Installing image file...
sr: Инсталирање слике диска...

en: Installing image into system...
sr: Инсталиација слике диска на систем...

en: Error while retrieving image.
sr: Грешка се догодила приликом проналажења слике диска.

en: <p>
    Please wait while the system is prepared for autoinstallation.</p>
sr: <п>
    Молимо причекајте док се ваш хард диск припрема за аутоинсталацију.</п>

en: Retrieve & Read Control File
sr: Враћање & читање контролних датотека

en: Process Profiles and Rules
sr: Профили и правила процеса

en: Parse control file
sr: Анализа контролне датотеке

en: Preparing System for Automatic Installation
sr: Припремање система за аутоматску инсталацију

en: Processing Profiles and Rules
sr: Обрада профила и правила

en: Parsing control file
sr: Анализа контролне датотеке

en: Error while parsing the control file.
    Check the log files for more details or fix the
    control file and try again.
sr: Догодила се грешка приликом анализе
    контролне датотеке. Проверите оперативни регистар датотека
    за више детаља како да поправите контролну датотеку и покушате поново.

en: Initial Configuration
sr: Првобитно подешавање

en: Install required packages
sr: &Инсталирај потребне пакете

en: <P>Please wait while the system is prepared for autoinstallation.</P>
sr: <п>
    Молимо причекајте док се ваш хард диск припрема за инсталацију.
    <бр></п>

en: Configure General Settings
sr: Конфигурисање Општих сетовања

en: Execute pre-install user scripts
sr: Извршити пре-инсталл корисничких скрипти

en: Create partition plans
sr: Прављење планова партиционисања

en: Configure Software selections
sr: Подешавање избора програма

en: Configure Bootloader
sr: Конфигурисање БоотЛодер-а

en: Configuring general settings...
sr: Конфигурисање Општих сетовања

en: Executing pre-install user scripts...
sr: Извршавање пре-инсталл корисничких скрипти...

en: Creating partition plans...
sr: Прављење планова партиционисања...

en: Configuring Software selections...
sr: Подешавање селекције програма...

en: Configuring Bootloader...
sr: Конфигурисање БоотЛодер-а

en: Preparing System for Automated Installation
sr: Припремање система за аутоматску инсталацију

en: Error while configuring partitions.
    Try again.
sr: Грешка током конфигурације партиције.
    Да покушам још једном.

en: Error while configuring software selections.
    Try again.
sr: Грешка током конфигурације softwer-а.
    Да пробам поново.

en: Messages
sr: Поруке

en: Sho&w messages
sr: &Прикажи поруке

en: Lo&g messages
sr: Поруке оперативног &регистра

en: &Time-out (in sec.)
sr: &Трајање (у секундама)

en: Warnings
sr: Упозорења

en: Sh&ow warnings
sr: Прикажи &упозорења

en: Log wa&rnings
sr: Упозорења

en: Time-out (in s&ec.)
sr: Трајање (у с&екундама)

en: Errors
sr: Грешке

en: Show error&s
sr: Прикажи греш&ке

en: &Log errors
sr: Грешке оперативног регистра

en: Time-o&ut (in sec.)
sr: Трајан&је (у секундама)

en: <p>Depending on your experience, you can skip, log, and show (with time-out)
    installation messages.</p>
sr: <п>У зависности од вашег искуства, можете да прескочите, запис и приказ(са трајањем)
    инсталационе поруке.</п>

en: <p>It is recommended to show all  <b>messages</b> with time-out.
    Warnings can be skipped in some places, but should not be ignored.</p>
sr: <п>Препоручљиво је да прикажете све <б>поруке</б> са трајањем.
    Упозорења се могу прескочити на неким местима, али не и игнорисати.</п>

en: Messages and Logging
sr: Грешке и оперативни регистар

en: Software Selection
sr: Избор Software-а

en: <p>
    Select one of the following <b>base</b> selections and click <i>Detailed<i> to add
    more <b>add-on</b> selections and packages.
    </p>
sr: <п>
    Изаберите један од следећих <б>основних</б> селекција и кликните <и>Детаљно<и> за допунавање
    више <б>додатака</б> селекција и пакета.
    </п>

en: Reading package database...
sr: Читам базу пакета...

note: Push button that will pop up the detailed software selection (e.g. Multimedia, Games, KDE, Gnome, ... - not the individual packages!)
en: &Detailed selection...
sr: &Детаљан избор...

en: System Profile Location
sr: Локација системског профила

en: &Profile Location:
sr: Локација профила:

note: This dialog selects the target disk for the installation. Below this label, all targets are listed that can be used as installation target heading text
en: Choose a hard disk
sr: Изаберите хард диск

en: No disks found.
sr: Диск није пронађен.

note: There are several hard disks found. Linux is completely installed on one hard disk - this selection is done here "Preparing Hard Disk - Step 1" is the description of the dialog what to do while the following locale is the help description help part 1 of 1
en: <p>
    All hard disks automatically detected on your system
    are shown here. Select the hard disk on which to install &product;.
    </p>
sr: <п>
    Сви хард дискови су аутоматски пронађени на вашем компјутеру
    су приказани овдје. Молимо изаберите хард диск на који ће бити инсталиран СуСЕ Linux.
    </п>

en: Hard Disk Selection
sr: Избор хард диска

note: there is a selection from that one option has to be chosen - at the moment no option is chosen
en: Select one of the options to continue.
sr: Морате изабрати једну опцију да наставите.

en: &Profile Repository:
sr: &Складиште профила

en: &Select Directory
sr: Одабрани директоријум: %1

en: &Class directory:
sr: Директоријум &класа:

en: Select &Directory
sr: О&дабери директоријум

en: <P>
    Enter the directory where all <em>control files</em> should be stored in
    the <b>Repository</b> field.</P>
sr: <П>
    Унесите директоријум где се налате све <ем>конфигурационе датотеке</ем>
    које се требају снимити у поље <б>Складиште</б></П>

en: <P>If you are using the classes feature
    of Autoyast, also enter the class directory. This is where
    all class files are stored.</p>
sr: <П>Ако користите могућност класа
    Autoyast-а, такође унесите директоријум класа. Ту ће се
    смештати све датотеке класа.</п>

en: <P>The <b>package repository</b> is where you have copied
    the SuSE CDs. This directory must have a subdirectory called <b>suse</b> that
    contains all the packages.</p>
sr: <П><б>Складиште пакета</б> је место где се копирају
    СуСЕ ЦД-ови. Директоријум мора да има поддиректоријум под називом <б>сусе</б> који
    садржи све пакете.</п>

en: Settings
sr: Подешавања

en: Select Directory
sr: Одабрани директоријум: %1

en: Invalid file name.
    Names can only contain letters, numbers, and underscore,
    must begin with letter, and must be
    127 characters long or less.
sr: Неправилно име датотеке.
    Име може да садржи само слова, бројеве и симбол подвучено,
    мора да почне са словом
    и мора да има највише 127 карактера.

note: title
en: Create a Reference Control File
sr: Креирање контролну датотеку обавештења

en: Select Additional Resources:
sr: Изаберите додатне изворе:

en: Collecting system data...
sr: Скупљање системских података...

en: This may take a while...
sr: Ово може потрајати...

en: Initializing ...
sr: YaST2
    Иницијализација ...

note: progress stage
en: Read Kickstart file
sr: Читам почетну датотеку

en: Import data
sr: Унос података

note: progress step
en: Importing data...
sr: Уносим податке...

note: progress step
en: Finished
sr: Завршено

en: Select a kickstart file.
sr: Изаберите почетну датотеку.

en: Error while loading Kickstart file. Verify the syntax of
    file and try again.
sr: Грешка приликом учитавања почетне датотеке. Проверите синтаксу
    датотеке и покушајте поново.

en: Kickstart file was imported.
    Check the imported syntax and make sure the package selection and partitioning
    were imported correctly.
sr: Почетна датотека је унешена.
    Проверите синтаксу уношења и да ли је селекција пакета и партиција
    правилно унешена.

en: OK
sr: У реду

en: Error
sr: Грешка

en: Select your language:
sr: Изаберите ваш језик:

en: Language selection
sr: Селектовање језика

note: Translators: dialog caption
en: General Settings
sr: Основна подешавања

en: <p><b><big>Profile Validation</big></b><br>
sr: <п><б><биг>Утврђивање профила</биг></б><бр>

en: <p><b><big>Importing Kickstart Files</big></b><br>
sr: <п><б><биг>Уношење почетних датотека</биг></б><бр>

en: <p>This tool creates a reference profile by reading
    information from this system. Select the resources to read from this system
    in addition to the default resources, like partitioning and package selections.</p>
sr: <п>Овај алат прави контролни профил читањем
    информација из система. Изаберите средства за читане на систему
    заједно са основним средствима, попут партиционисања и селектовања пакета.</п>

en: <p> Partition your hard disks... </p>
sr: <п> Партиционирање вашег хард диск(ова)... </п>

en: <p>The table to the right shows the partitions to create on the target system.
    </p>
sr: <п>
    Табела десно приказује тренутне партиције свих ваших хард дискова.
    </п>

en: <p><b>Hard disks</b> are designated like this </p>
sr: <п><б>Партиције</б> су дизајниране овако</п>

en: <tt>/dev/hda </tt>1st EIDE disk
    <tt>/dev/hdb </tt>2nd EIDE disk
    <tt>/dev/hdc </tt>3rd EIDE disk
sr: <тт>/дев/хда </тт>Први ИДЕ диск
    <тт>/дев/хдб </тт>Други ИДЕ диск
    <тт>/дев/хдц </тт>Трећи ИДЕ диск

en: <p>etc.</p>
sr: <п>итд.</п>

en: <p>- or - </p>
sr: <п>- или - </п>

en: <p><tt>/dev/sda </tt>1st SCSI disk
    <tt>/dev/sdb </tt>2nd SCSI disk
    <tt>/dev/sdc </tt>3rd SCSI disk</p>
sr: <п><тт>/дев/сда </тт>Први СЦСИ диск
    <тт>/дев/сдб </тт>Други СЦСИ диск
    <тт>/дев/сдц </тт>Трећи СЦСИ диск</п>

en: If no partitions are defined and the specified drive is also
    the drive where the root partition should reside, the following partitions are
    created automatically:
sr: Ако није дефинисана партиција и ако је одређен диск такође диск где ће бити
    инсталирана и роот партијција, следеће партиције ће
    бити креиране аутоматски:

en:  <tt>/boot</tt>, <tt>swap</tt>, and a root partition <tt>/</tt>.
    Sizes are calculated automatically.
sr:  <тт>/боот</тт>, <тт>swap</тт> и роот партиција <тт>/</тт>.
    Величине се рачунају аутоматски.

en: <p><b>Advanced Options</b></p>
sr: <п><б>Напредне опције</б></п>

en: By default, AutoYaST2 will create an extended partition and adds all new partitions as logical devices. It is possible, however, to instruct AutoYaST2 to create a certain partition as a primary partition or as extended partition. Additionally, it is possible to specify the size of a partition using sectors rather than size in MBytes.
sr: Подразумевано, AutoYaST2 ће креирати проширену партицију и додаће све нове партиције као логичке уређаје. Могуће је, међутим, наредити AutoYaST2 да креира одређену партијцију као примарну или као проширену. Додатно, могуће је одредити величину партиције коришћењем сектора пре него величином у мегабајтима МБ.

en: These options and other advanced options cannot be configured using this
    interface.  Instead, add them manually to the control file.
sr: Ове опције и друге напредне опције се не могу конфигурисати овим програмом.
    Уместо, додајте их ручно у контролну датотеку.

en: <p>
    For LVM and RAID setup, consult the documentation and add the configuration
    to an existing control file. You can only create unformatted LVM and RAID partitions as
    a preparation.
    </p>
sr: <п>
    За ЛВМ и РАИД подешавања, погледајте документацију и додајте конфигурацију
    у постојећу конфигурациону датотеку. Можете да креирате само неформатиране ЛВМ и РАИД
    партиције за почетак.
    </п>

en: 
    <P>Enter the partition information according to your
    needs. All fields are required.</P>
    <P>For more information, refer to the online documentation.
    </P>
sr: 
    <П>Унесите информације о партицији у складу са вашим потребама
    Сва поља су неопходна.</П>
    <П>За више информација, прочитајте интернет документацију.
    </П>

en: Create New Partition
sr: Креирање нове партиције

en: Edit Partition
sr: Измена партиције

en: &Size
sr: &Величина

en: &Fixed Size
sr: &Фиксирана величина

en: Fill to &maximum allowable space
sr: Попунити до &максимално доступног простора

en: Determine &automatically (only /boot and swap)
sr: Одредити &аутоматски (само /боот и swap)

en: Create as a Primary Partition
sr: Креирање нове примарне партиције

en: The partition ID must be between 0x00 and 0xff.
sr: ИД партиције мора да буде између 0x00 анд 0xff.

en: Enter the partition size.
sr: Унесите величину партиције

en: 
    <P>
    Specify the drive name to configure
    and how the partitioning should be performed.
    </P>
    <P>
    For more information, consult the documentation.
    </P>
sr: 
    <П>
    Одредите име диска за конфигурацију
    и приказ како се треба вршити партиционисање.
    </П>
    <П>
    За више информације прочитајте документацију.
    </П>

en: Configure Drives
sr: Подешавање дискова

en: &Drive
sr: &Диск

en: Use available &free space only
sr: Користити само &доступан слободан простор

en: &Reuse all existing partitions
sr: &Поновно коришћење сви постојећих партиција

en: &Use the following (comma separated) partitions
sr: &Користи следеће партиције (одвојене зарезом)

en: &Partition Numbers (i.e.,  3,4,5)
sr: &Бројеви партиција (нпр. 3,4,5)

en: Initialize hard dri&ve
sr: Покрени &хард диск

en: Help
sr: Помоћ

en: This device is already configured.
    Select or enter another device name.
sr: Уређај је већ конфигурисан.
    Изаберите или унесите име другог уређаја.

en: Device
sr: Уређај

en: Mount
sr: Тачка покретања

en:   Size
sr:  Величина

en:   Type
sr:   Тип

en:   File System
sr:   Систем датотека

en: Region
sr: Регион

en: Add Dri&ve
sr: Додај дис&к

en: Add &Partition
sr: Додај &партицију

en: &Edit
sr: &Промјени

en: &Delete
sr: &Обриши

en: Partition Plans
sr: Партициони планови

en: Select a drive first.
sr: Изаберите прво диск.

en: Available Scripts
sr: Расположиви скриптови

en: Script Name
sr: Име скрипта

en: Type
sr: Тип

en: Interpreter
sr: Преводилац

en: Script Editor
sr: Уредник скрипти

en: &File Name
sr: &Име фајла:

en: &Interpreter
sr: &Преводилац

en: Perl
sr: Перл

en: Shell
sr: Љуска

en: &Type
sr: &Тип

en: Pre
sr: Пре

en: Post
sr: После

en: Chroot
sr: Цхроот

en: S&cript Source
sr: С&крипт извор

en: &Load new source
sr: &Учитајте нов извор

en: Provide at least the script
    name and the content of the script.
sr: Наведите макар име скрипта
    и садржај скрипта.

en: <p>
    By adding scripts to the autoinstallation process, customize the installation for
    your needs and take control in different stages of the installation.</p>
sr: <п>
    Додавањем скрипти у аутоинсталациони процес врши се подешавање инсталације
    вашим потребама и преузимање контроле на различитим нивоима инсталације.</п>

en: User Script Management
sr: Управљање корисничким скриптама

en: Select a script first.
sr: Прво изаберите скрипт

en: Class Name
sr: Име класе

en: Order
sr: Редослед

en: Configurations
sr: Подешавања

en: Class Description
sr: Опис класе

en: Ne&w
sr: Н&ови

en: Edit or Create Classes
sr: Измена или креирање класе

en: Na&me
sr: И&ме

en: Or&der:
sr: &Редослед:

en: Descri&ption:
sr: Оп&ис:

en: That name is already used. Select another name.
sr: То име је већ коришћено. Изаберите друго име.

en: Classes
sr: Класе

en: <p>Use this interface to define classes of control files. </p>
sr: <п>Користите приказ за дефинисање класа и контролних датотека. </п>

en: <p>For example, you can define a class of configurations for
    a specific  department, group, or site in your company environment.</p>
sr: <п>На пример, можете да дефинишете класу конфигурисања
    специфичних одељења, група или делова у оквиру окружења компаније.</п>

en: <p>The order (priority) defines the hierarchy of a class
    and when it is merged when creating a control file.
    </p>
sr: <п>Редослед (приоритет) дефинише хијерархију класе
    и када је спојен приликом креирања контролне датотеке.
    </п>

en: No Description
sr: Без описа

en: Select at least one class
    to edit.
sr: Изаберите најмање једну класу
    за исправљање.

en: Select at least one class
    to delete.
sr: Изаберите најмање једну класу
    за брисање.

en: Merge failed:
     %1
sr: Спајање неуспешно:
     %1

en: Merge Classes
sr: Спајање класа

en: None
sr: Нема

en: No control files defined
sr: Нису дефинисане контролне датотеке

en: &Merge with Empty Control File
sr: &Спајање са празном контролном датотеком

en: Merge with &Currently-Loaded Control File
sr: Спајање са &тренутно учитаном контролном датотеком

en: Merge Cla&sses
sr: Спајање &класа

en: <p>If you have defined and created <b>
    classes</b>, you will be able to merge them using this interface to create
    a new <i>Profile</i>, which will contain information from every class
    depending on the priority (order) set when
    creating the classes.</P>
sr: <п>Ако сте дефинисали и креирали <б>
    класе</б>, морате да их спојите коришћењем интерфејса за креирање
    новог <и>Профила</и>, који садржи информације сваке класе
    у зависности од приоритета (редоследа) који је подешен
    када се класе креирају.</П>

en: <P>To merge the classes, an <b>XSLT</b>
    script is used.</P>
sr: За спајање класа користи се <б>XSLT</б>
    скрипт.</П>

en: Select at least %1  configurations
    to perform a merge.
sr: Изаберите најмање %1 конфигурацију
    за спајање.

en: Class Configuration
sr: Подешавање класа

en: <p>Choose one or more of the listed classes to which the current control
    file should belong.</p>
sr: <п>Изаберите једну или више излистаних класа којима тренутна контролна датотека
    треба да припада.</п>

en: No profiles in this class
sr: Нема профила у овој класи

en: Select at least one class configuration.
sr: Изаберите најмање једно подешавање класа.

en: Save as...
sr: Сними као...

en: File %1 was saved successfully.
sr: Датотека %1 је успешно снимљена.

en: An error occured while saving the file.
sr: Грешка се догодила приликом снимања датотеке.

note: push button label
en: Reset Confi&guration
sr: Ресетовање подешавања

note: push button label
en: Configur&e
sr: Подешавање

en: &File
sr: Датотеке

en: &View
sr: По&глед

en: &Classes
sr: К&ласе

en: &Tools
sr: &Алати

en: &New
sr: &Нови

en: &Open
sr: &Отвори

en: &Save
sr: &Сними

en: Save &As
sr: Сними &као

en: Im&port
sr: &Унос

en: Import &Kickstart File
sr: Унос почетне датотеке

en: E&xit
sr: &Излаз

en: Configu&ration Tree
sr: Дрво &подешавања

en: So&urce
sr: И&звор

en: Cla&sses
sr: К&ласе

en: Me&rge Classes
sr: Спа&јање класа

en: Create Reference Pro&file
sr: Креирање основног профила

en: Check &Validity of Profile
sr: Провера ваљаности профила

en: No modules available in this group.
sr: Нема модула у овој групи.

en: Source
sr: Извор

en: Available modules
sr: Расположиви модули.

en: Control file changed.
sr: Контролна датотека промењена.

en: Save the changes to %1?
sr: Снимити промене у %1?

en: The device configured in the control file does not
    exist on this system.
sr: Уређај подешен у контролној датотеци не постоји
    на овом систему.

en: No free space available on %1
sr: Нема слободног простора на %1

note: consistency check: a condition for the installation is not fullfilled this condition is described within the reason
en: The selected partitions are not contiguous.
sr: Одабране партиције нису исправне.

note: consistency check: a condition for the installation is not fullfilled this condition is described within the reason
en: Too few partitions are marked for removal.
    To install Linux, select more partitions to remove.
sr: Премало партиција је означено за уклањање.
    За инсталирање Linux-а изаберите више партиција за брисање.

note: consistency check: a condition for the installation is not fullfilled this condition is described within the reason
en: The selected partitions are not big
    enough to contain a minimal installation.
sr: Селектоване партиције нису довољно
    велике за покретање минималне инсталације.

note: FIXME consistency check: a condition for the installation is not fullfilled this condition is described by the reason
en: The selected partitions are not big enough
    to contain a minimal installation.
sr: Селектоване партиције нису довољно велике
    за покретање минималне инсталације.

en: Retrieving control file from floppy.
sr: Проналажење контролне датотеке на дискети.

en: Retrieving control file (%1) from TFTP server: %2.
sr: Проналажење контролне датотеке (%1) на ТФТП серверу: %2

en: Retrieving control file (%1) from NFS server: %2.
sr: Проналажење контролне датотеке (%1) на НФС серверу: %2

en: Retrieving control file (%1) from HTTP server: %2.
sr: Проналажење контролне датотеке (%1) на ХТТП серверу: %2

en: Retrieving control file (%1) from FTP server: %2.
sr: Проналажење контролне датотеке (%1) на ФТП серверу: %2

en: Copying control file from file: %1.
sr: Копирање контролне датотеке из датотеке: %1.

en: Copying control file from device: /dev/%1.
sr: Копирање контролне датотеке са уређаја: /дев/%1.

en: Copying control file from default location.
sr: Копирање контролне датотеке из подразумеване локације.

en: Source unknown.
sr: Непозната изворна локација.

en: Configured Files:
sr: Подешене датотеке:

en: UTC
sr: УТЦ

en: Local time
sr: Локално време

en: Language
sr: Језик

en: Keyboard
sr: Тастатура

en: Time Zone
sr: Временска зона

en: Hardware clock
sr: Компјутерски сат

en: Mouse
sr: Модел миша

en: Confirm installation?
sr: Потврди инсталацију?

en: Yes
sr: &Да

en: No
sr: &Не

en: Chroot Scripts
sr: Цхроот скрипте

en: Unknown
sr: Непознато

en: Base Selection
sr: Основно селектовање

en: Add-on Selections
sr: Додатно селектовање

en: Individually Selected Packages
sr: Индивидуално селектовани пакети

en: Could not set base selection: %1
sr: Не могу поставити основну селекцију: %1

en: Base selection is not set in control file.
    If packages to install have been added individually, 
    this message can be ignored.
sr: Основна селекција није подешена у контролној датотеци.
    Ако су пакети инсталирани индивидуално,
    ову поруку игноришите.

en: Could not set add-on selections: %1
sr: Не могу поставити додатну селекцију: %1

en: Drives
sr: Дискови

en: No specific device configured
sr: Није подешен специфични уређај

en: Evaluating root partition. One moment please...
sr: Проверавам роот-партицију; Тренутак молим...

note: a popup
en: No Linux root partition found.
sr: Није пронађена Linux-Роот-Партиција.
