YaST2 (keyboard) - en to sr translation catalogue (166 entries)

note: keyboard layout
en: English (US)
sr: Енглеска (УС)

note: keyboard layout
en: English (UK)
sr: Енглеска (УК)

note: keyboard layout
en: German
sr: Немачка

note: keyboard layout
en: German (with deadkeys)
sr: Немачка (Swiss)

note: keyboard layout
en: German (Swiss)
sr: Немачка (Swiss)

note: keyboard layout
en: French
sr: Француска

note: keyboard layout
en: French (Switzerland)
sr: Францсука (Швицарска)

note: keyboard layout
en: French (Canadian)
sr: Француска (Канадски)

note: keyboard layout
en: Spanish
sr: Шпанија

note: keyboard layout
en: Spanish (Latin America)
sr: Шпанија (Јужна Америка)

note: keyboard layout
en: Spanish (CP 850)
sr: Шпанија (ЦП 850)

note: keyboard layout
en: Italian
sr: Италија

note: keyboard layout
en: Portuguese
sr: Португалија

note: keyboard layout
en: Portuguese (Brazil)
sr: Португалија (Бразил)

note: keyboard layout
en: Portuguese (Brazil -- US accents)
sr: Португалија (Бразил -- САД акценат)

note: keyboard layout
en: Greek
sr: Грчка

note: keyboard layout
en: Dutch
sr: Холандија

note: keyboard layout
en: Danish
sr: Данска

note: keyboard layout
en: Norwegian
sr: Норвешка

note: keyboard layout
en: Swedish
sr: Шведска

note: keyboard layout
en: Finnish
sr: Финска

note: keyboard layout
en: Czech
sr: Чешка

note: keyboard layout
en: Czech (qwerty)
sr: Чешка (qwerty)

note: keyboard layout
en: Slovak
sr: Словачка

note: keyboard layout
en: Slovak (qwerty)
sr: Словачка (qwerty)

note: keyboard layout
en: Slovene
sr: Словени

note: keyboard layout
en: Hungarian
sr: Мађарска

note: keyboard layout
en: Polish
sr: Пољска

note: keyboard layout
en: Russian
sr: Русија

note: keyboard layout
en: Estonian
sr: Естонски

note: keyboard layout
en: Turkish
sr: Турска

note: keyboard layout
en: Croatian
sr: Хрватски

note: keyboard layout
en: Japanese
sr: Јапан

note: keyboard layout
en: Belgian
sr: Белгија

note: keyboard layout
en: Dvorak
sr: Дворак

note: label text
en: Repeat &Rate
sr: Брзина понављања

note: label text
en: De&lay before Repetition Starts
sr: Чекање пре почетка понављања

note: label text
en: &Num Lock On
sr: &Нум Лоцк укључен

en: BIOS Settings
sr: БИОС Подешавања

en: Yes
sr: &Да

en: No
sr: &Не

en: <Untouched>
sr: <Непромењен>

note: label text
en: Ca&ps Lock On
sr: Ца&пс Лоцк укључен

note: label text
en: &Scroll Lock On
sr: &Сцролл Лоцк укључен

note: label text
en: &Disable Caps Lock
sr: &Искључи Цапс Лоцк

note: title for input field to test the keyboard setting (no more than about 25 characters!)
en: &Test
sr: &Тестирај

note: general help trailer
en: <p>
    If unsure, use the default values already selected.
    </p>
sr: <п>
    Ако сте несигурни, користите већ одабране постављене вредности.
    </п>

note: Screen title for keyboard screen
en: Keyboard Configuration
sr: Подешавање Тастатуре

en: United Arab Emirates
sr: Уједињени арапски емирати

en: Albania
sr: Албанија

en: Argentina
sr: Аргентина

en: Austria
sr: Аустрија

en: Australia
sr: Аустралија

en: Bosnia and Herzegowina
sr: Босна и Херцеговина

en: Belgium
sr: Белгија

en: Bulgaria
sr: Бугарска

en: Bahrein
sr: Бахреин

en: Bolivia
sr: Боливија

en: Brasil
sr: Бразил

en: Botswana
sr: Боцвана

en: Belarus
sr: Белорусија

en: Canada
sr: Канада

en: Switzerland
sr: Швајцарска

en: Chile
sr: Чиле

en: Peoples Republic of China
sr: Народи Републике Кине

en: Colombia
sr: Колумбија

en: Costa Rica
sr: Костарика

en: Czech Republic
sr: Чешка Република

en: Germany
sr: Немачка

en: Denmark
sr: Данска

en: Dominican Republic
sr: Доминиканска Република

en: Algeria
sr: Алжир

en: Ecuador
sr: Еквадор

en: Estonia
sr: Естонија

en: Egypt
sr: Египт

en: Catalonia
sr: Каталонија

en: Spain
sr: Шпанија

en: Finland
sr: Финска

en: Faroe Islands
sr: Фарска острва

en: France
sr: Француска

en: Great Britain
sr: Велика Британија

en: Georgia
sr: Јордан

en: Greenland
sr: Гренланд

en: Greece
sr: Грчка

en: Guatemala
sr: Гватемала

en: Hong Kong
sr: Хонг Конг

en: Honduras
sr: Хондурас

en: Croatia
sr: Хрватска

en: Hungary
sr: Мађарска

en: Indonesia
sr: Индонезија

en: Ireland
sr: Ирска

en: Israel
sr: Израел

en: India
sr: Индија

en: Iraq
sr: Ирак

en: Iceland
sr: Исланд

en: Italy
sr: Италија

en: Jordan
sr: Јордан

en: Japan
sr: Јапан

en: Kuwait
sr: Кувајт

en: Lebanon
sr: Либан

en: Lithuania
sr: Литванија

en: Luxemburg
sr: Луксембург

en: Latvia
sr: Јерменија

en: Libyan Arab Jamahiriya
sr: Либијска Арапска Џамахирија

en: Morocco
sr: Мароко

en: Macedonia
sr: Македонија

en: Malta
sr: Малта

en: Mexico
sr: Мексико

en: Malaysia
sr: Малазија

en: Nicaragua
sr: Никарагва

en: Netherlands
sr: Еуропа/Холандија

en: Norway
sr: Норвешка

en: New Zealand
sr: Нови Зеланд

en: Oman
sr: Оман

en: Panama
sr: Панама

en: Peru
sr: Перу

en: Philippines
sr: Филипини

en: Pakistan
sr: Пакистан

en: Poland
sr: Пољска

en: Puerto Rico
sr: Порто Рико

en: Portugal
sr: Португалија

en: Paraguay
sr: Парагвај

en: Qatar
sr: Катар

en: Romania
sr: Румунија

en: Russia
sr: Русија

en: Saudi Arabia
sr: Саудијска Арабија

en: Sudan
sr: Судан

en: Sweden
sr: Шведска

en: Singapore
sr: Сингапур

en: Slovenia
sr: Словенија

en: Slovakia
sr: Словачка

en: El Salvador
sr: Ел Салвадор

en: Syrian Arab Republic
sr: Сиријска арапска република

en: Thailand
sr: Тајланд

en: Tajikistan
sr: Таџикистан

en: Tunisia
sr: Тунис

en: Turkey
sr: Турска

note: "TW" : _("Taiwan"),
en: Ukraine
sr: Украјина

en: USA
sr: САД

en: Uruguay
sr: Уругвај

en: Uzbekistan
sr: Узбекистан

en: Venezuela
sr: Венецуела

en: Yemen
sr: Јемен

en: Yugoslavia
sr: Србија и Црна Гора

en: South Africa
sr: Јужна Африка

en: Zimbabwe
sr: Зибабве

note: heading text
en: Language Details
sr: Детаљи Језика

en: Locale Settings for User &root
sr: Локална подешавања за корисника &роот

note: do not translate "ctype"
en: ctype Only
sr: Само ctype

en: Use &UTF-8 Encoding
sr: Користи &УТФ-8 кодни распоред

note: ---------------------------------------------------------------------- * Build dialog * ---------------------------------------------------------------------- heading text
en: Languages
sr: Језици

note: button label
en: &Details
sr: Прикажи &детаље

note: label text
en: Language
sr: Језик

note: help text, continued
en: <p>
    Click <b>Accept</b> to proceed to the next dialog.
    </p>
sr: <п>
    Кликните <б>Прихвати</б> да бисте наставили у следећи дијалог .
    </п>

note: help text, continued
en: <p>
    You can select <b>Abort Installation</b> at any time to abort the
    installation process.
    </p>
sr: <п>
    Можете изабрати <б>Прекид Инсталације</б> у било којем тренутку за прекид
    инсталационог процеса.
    </п>

note: menue label text
en: &Language
sr: &Језик

note: label text (Clock setting) ComboBox entry: hardware clock set UTC
en: UTC
sr: УТЦ

note: heading text
en: Change System Date and Time
sr: Промените системски датум и време

note: label text, do not change "HH:MM:SS"
en: Current Time in HH:MM:SS Format
sr: Тренутно време у формату ХХ:ММ:СС

note: label text, do not change "DD-MM-YYYY"
en: Current Date in DD-MM-YYYY Format
sr: Тренутни датум у формату ДД-ММ-ГГГГ

note: button text
en: &Apply
sr: &Примени

note: title for selection box 'timezone' label text
en: Time &Zone
sr: &Временска зона

note: label text
en: &Region
sr: &Регион

note: button text
en: Change &Time or Date
sr: Промените да&тум или време

note: summary item
en: Time Zone
sr: Временска зона

en: Local time
sr: Локално време
