YaST2 (Samba client) - en to sr translation catalogue (10 entries)

note: Samba-client read dialog caption
en: Initializing Samba Client Configuration
sr: Иницијализација Самба клијент конфигурације

note: Samba-client read dialog caption
en: Saving Samba Client Configuration
sr: Снимити конфигурацију Самба клијента

note: summary header
en: Global Configuration
sr: Глобална конфигурација

note: translators: text entry label
en: &Domain
sr: &Домен

note: translators: push button label
en: &Browse...
sr: &Прегледање

note: text entry label
en: &Password
sr: &Лозинка:

note: translators: command line help text for winbind enable option
en: Enable the service
sr: Укључите сервис

note: translators: command line help text for winbind disable option
en: Disable the service
sr: Искључите сервис

note: translators: initialization dialog caption
en: Samba Client Configuration
sr: Конфигурација Самба клијента

note: translators: initialization dialog contents
en: Initializing...
sr: YaST2
    Иницијализовање...
