YaST2 (user) - en to sr translation catalogue (57 entries)

note: progress stage label
en: Read the configuration type
sr: Читам тип конфигурације

note: progress stage label
en: Read the user custom settings
sr: Читам корисниково сетовање:

note: progress step label
en: Reading the configuration type...
sr: Читам итип конфигурације...

note: progress step label
en: Reading custom settings...
sr: Читам сетовања...

note: progress step label
en: Reading users and groups...
sr: Читам информације о корисницима и групама...

note: final progress step label
en: Finished
sr: &Завршено

note: progress stage label
en: Write the custom settings
sr: Снимите ваше сетовање:

note: error popup
en: The user ID entered is already in use.
    Select another user ID.
sr: Тачка монтирања се већ користи, молимо изаберите друго место монтирања

note: error popup
en: The group ID entered is already in use.
    Select another group ID.
sr: Тачка монтирања се већ користи, молимо изаберите друго место монтирања

note: User name for user: "nobody"
en: Nobody
sr: Нико

note: error message
en: There is no such user.
sr: Не постоји такав корисник.

note: error message
en: There is no such group.
sr: Нема такве групе.

note: label shown at command line (user attribute)
en: Home Directory:
sr: &Директоријум:

note: error message
en: Enter a user name.
sr: Унесите име корисника

note: popup text
en: Really abort the writing process?
sr: Стварно желите да прекинете процес уписивања?

note: push button to generate login from first and last name
en: &Suggestion
sr: &Сугестија

note: textentry label
en: &Home Directory
sr: &Директоријум:

note: label (date of last password change)
en: Unknown
sr: Непознато

note: pushbutton label
en: &Launch
sr: По&крени

note: tab label
en: &Details
sr: Прикажи &детаље

note: textentry label
en: Group &Name
sr: Име групе

en: The entered home directory skeleton is not a directory.
    Try again.
sr: Унети хоме директоријум није директоријум.
    Молимо покушајте поново.

note: just the name (do not translate) radiobutton to select samba user auth.
en: &Samba
sr: &Самба

note: button label
en: &Configure...
sr: &Промени...

note: translators: command line help text for list action
en: List of available groups
sr: Листа доступних група

note: translators: command line help text for list local option
en: List of local groups
sr: Листа локалних група

note: translators: command line help text for list system option
en: List of system groups
sr: Листа системских група

note: translators: command line help text for list nis option
en: List of NIS groups
sr: Листа НИС Група

note: help text 4/4
en: <p>
    To ensure that the password was entered correctly,
    repeat it exactly in a second field. Do not forget your password.
    </p>
sr: <п>
    Могући карактери су
    <тт>#*,.;:._-+!$</тт><тт>%&/|?{[()]}</тт> и празна места и бројеви
    <тт>0</тт> до <тт>9</тт>.
    Није довољно користити лозинку са просјечном дужином 8 алфа-нумеричких
    карактера. Како би се осигурали да је лозинка унешена исправно, питани сте да
    је поновите тачно у другом пољу. Будите сигурни да не заборавите вашу лозинку!
    </п>

note: advise user to remember his new password
en: Do not forget what you enter here.
sr: Немојте заборавити што сте унели овдје!

note: translators: command line help text for list action
en: List of available users
sr: Листа доступних корисника

note: translators: command line help text for ad action
en: Add new user
sr: Додај новог корисника

note: translators: command line help text for list local option
en: List of local users
sr: Листа свих коринсика

note: translators: command line help text for home option
en: Home directory of the user
sr: Директоријум корисника

note: the type of group set
en: &NIS Groups
sr: &НИС Групе

note: checkbox label
en: &Auto Login
sr: &Ауто логин:

note: type of user/group (item of list with the headline 'Choose the type of user to add')
en: LDAP
sr: &ЛДАП

note: type of user/group (item of list with the headline 'Choose the type of user to add')
en: System
sr: Систем

note: menubutton label
en: &Login Settings
sr: &Логин Сетовање

note: menubutton label
en: &Write Changes Now
sr: &Уписати измене сада

note: menubutton label
en: LDAP &Search Filter
sr: Филтер ЛДАП  &Претраживања

note: button label (without shortcut sign)
en: Next
sr: &Следеће

en: Finish
sr: Заврши

note: table header
en: Login
sr: Логин

note: table header
en: Name
sr: Име

note: table header
en: UID
sr: УИД

note: table header
en: Groups
sr: &Групе

note: table header
en: Group ID
sr: ИД Групе

note: label, e.g. 'Filter: Local Users', 'Filter: NIS Groups', 'Filter: Custom'
en: Filter: %1
sr: Филтер: %1

note: radiobutton
en: &Users
sr: &Корисници

note: radiobutton
en: &Groups
sr: &Групе

note: MenuButton label menubutton label
en: &Set Filter
sr: &Подесите филтер

note: Menu Buton label
en: &LDAP Options...
sr: &ЛДАП Опције...

note: yes/no popup (data were changed)
en: Reread all data from LDAP server?
sr: Исчитавање свих података са ЛДАП сервера

note: dialog caption
en: User and Group Administration
sr: Конфигурација Корисника и Група

en: User and Group Configuration
sr: Конфигурација Корисника и Група

en: Initializing...
sr: YaST2
    Иницијализовање...
